CLICK ON TITLE BELOW TO GO TO PURCHASE!!!! CD submissions accepted! Guest writers always welcome!!

I started a quest to find terrific blues music and incredible musicianship when I was just a little kid. I also have a tremendous appreciation of fine musical instruments and equipment. One of my greatest joys all of my life was sharing my finds with my friends. I'm now publishing my journey. I hope that you come along!


Please email me at Info@Bmansbluesreport.com

Friday, April 1, 2011

Czy sprawdził Pan Bman's Blues raport?


Pomożecie mi podzielić się! Bman's Blues raport, jestem na dążeniu do znalezienia każdy Super blues band można znaleźć. Podzielam moje znaleziska z każdego, kto chce słuchać. Mam ponad 20000 miesięcznych czytniki ale chciałbym dać artystów, które znaleźć jak najwięcej widzów jak mogę. I po ojcowie i synowie bluesa codziennie rano i co noc, post zespołów spoza kontynentu, nas najbardziej każdej nocy i opisz co najmniej jeden nowy blues CD lub DVD codziennie z filmami. Regularnie przeprowadzać wywiady z top blues talent, promotorów muzyki i właściciele wytwórni płytowej. Co tydzień po recenzję amp rocznika bluesa, a także film przeglądu piękne gitary. Nigdy nie wiesz, co będziesz pojawią się z następnym. Tweet fanów ulubionej postu w tygodniu każdy poniedziałek. Moją specjalnością jest kopanie się zespoły, które są nowe, że nigdy nie słyszałeś o... z innych części świata i często oferują bezpłatne pliki do pobrania. Proszę spróbować Bman's Blues raport! Mają wielki da Info@bmansbluesreport.com
http://www.facebook.com/bluesreport
@BmansBluesRpt (Twitter)

If you like what I’m doing, Like ---Bman’s Blues Report--- Facebook Page! I’m looking for great talent and trying to grow the audience for your favorites band! - ”LIKE”

No comments:

Post a Comment